Firma AMEOLI i uczniowski klub łuczniczy kolejny raz grało wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Świebodzicach,  Całym sercem wspieramy ideę WOŚP dla tego na 25 finale nie mogło nas zabraknąć. W tym pięknym dniu, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców naszego miasta.

 

W tym roku po raz pierwszy maskotka naszego klubu łuczniczego AMELIUSZ wspólnie z wolontariuszami zbierał datki  na tak szczytny cel, jakim jest ratowanie życia i zdrowia dzieci i godną opiekę dla seniorów. Ma on bardzo dobry kontakt z ludźmi, umie się razem z nimi bawić, przede wszystkim przybijał piątki i motywował do zabawy, dzieci miały bardzo dużo frajdy z zabawy z naszą maskotką.

Firma AMEOLI chciała umilić czas wszystkim którzy pojawili się na finale WOŚP w hali widowiskowo sportowej w Świebodzicach, dla maluchów, starszaków, młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy planszę łuczniczą przy której żadna z osób nie przeszła obojętnie, zgodnie z hasłem orkiestry „letnia zadyma w środku zimy” nasza plansza miała iście wakacyjną grafikę i dawała dużo radości mieszkańcom naszego miasta malując uśmiech na ich twarzach podczas zabawy z łukiem.

Na giełdę Darów Przyjaciół WOŚP w Świebodzicach firma AMEOLI podarowała w tym roku dwie koszulki naszego klubu łuczniczego z osobistym autografem Jurka Owsiaka oraz Voucher na miesięczny kurs nauki strzelania z łuku, atmosfera podczas licytacji była bardzo gorąca wszystkie nasze datki cieszyły się dużym zainteresowaniem a licytujący nie zawiedli nas oferując świetną cenę, wspierając tym samym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

Firma AMEOLI wraz z klubem łuczniczym ma ogromną satysfakcję kiedy bierze Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, jest to okazja dla nas do integracji i solidaryzowania się z wolontariuszami w Świebodzicach we wspólnej akcji niesienia pomocy. Dziękujemy szefowej Świebodzickiego sztabu Zofii Marek za to że poświęca swoje życie na niesienie dobra…

Inauguracja

MTŁ 2016

HMDSL 2017

HMDSL 2016

HMDSL 2015

Centrum.HMA.com.pl

Centrum Łucznicze HMA

ulotka-centrum-320
Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner