IMG 9198 previewTo były dwa wspaniałe dni sportowych zmagań na najwyższym poziomie, przyjacielska rywalizacja, spotkania i wzajemne poznawanie się zawodników z całego naszego kraju, od Szczecina aż po Kraków.

Świebodzice stały się areną widowiska sportowego najwyższej jakości. 138 łuczników w tym zawodnicy z naszego klubu UKS AMEOLI, udało nam się zdobyć dwa brązowe medale, Pani Jolanta Gołębieska Łuk Barebow i Gabriel Kozłowski drużynowo w bloczkach, było kilka czwartych i piątych miejsc. Wszyscy nasi zawodnicy znakomicie walczyli!!!!!

Największą gwiazdą sportową na naszych mistrzostwach była Pani Milena Magdalena Olszewska, polska niepełnosprawna łuczniczka, dwukrotna brązowa medalistka igrzysk paraolimpijskich, mistrzyni świata i Europy. Odznaczona Brązowym (2013) oraz Srebrnym (2016) Krzyżem Zasługi.

Podczas uroczystego zakończenie Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska medale i dyplomy wręczali Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz. Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice Krystian Wołoszyn.
Bardzo udane mistrzostwa. Podczas finałowej rywalizacji wszyscy sympatycy i kibice łucznictwa poznawali bezpośrednio wyniki dzięki relacji Tadeusza Żuberka, który przez dwa dni prowadził jako konferansjer nasze zawody.Bardzo dziękujemy Tadeuszu…

My wszyscy - organizatorzy i całe Świebodzice staraliśmy się stworzyć wszystkim łucznikom, trenerom i działaczom jak najlepsze warunki do sięgania po rekordy i medale Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska.
Dziękuję wszystkim osobom, organizacjom, instytucjom, firmom, służbom zapewniającym bezpieczeństwo i sponsorom za pomoc w organizacji tego pięknego wydarzenia.

W systemie ianseo.net (międzynarodowy serwis łuczniczy) turniej łuczniczy organizowany przez UKS AMEOLI był prezentowany na CAŁY ŚWIAT drogą internetową. Zapraszamy do zaglądania w serwisie ianseo.net, na którym publikowane są wyniki z tego wydarzenia. www.ianseo.net

Przebieg zawodów udokumentowany został, przez system kamer które na żywo transmitowały w kanale YOUTUBE turniej łuczniczy, zapraszamy do oglądania.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00