Firma F.P.H.U.”Ameoli” jest producentem profesjonalnych mat łuczniczych z wymiennym środkiem polecanych przez Polski Związek Łuczniczy.

Nasze maty zostały zaprojektowane przy współpracy klubu łuczniczego OSŁ Strzelec w Legnicy i przetestowane tysiącami strzałów między innymi przez dwukrotnego Olimpijczyka - Jacka Procia.

Materiały, które wykorzystujemy do produkcji sprawiają, że nasze maty posiadają wyjątkowe właściwości. Największym ich atutem jest wkład, który został tak zaprojektowany, aby mógł przyjąć tysiące uderzeń. Jego specjalna struktura komórkowa powoduje zasklepianie się materiału po wyciągnięciu strzały, nie niszcząc jej i nie uszkadzając. Po całkowitej eksploatacji wkładu można go wymienić na nowy, bez konieczności zakupu całej maty.

Konstrukcja maty sprawia, że nie niszczy ona strzał, jej niewielka waga i owalny kształt pozwala na transportowanie jej przez jedną osobę, a specjana budowa umożliwia bezproblemową wymianę samego wkładu, bez zakupywania nowej tarczy. Materiały zastosowane do jej budowy, pozwalają na jej wyjątkowo długą żywotność, a także zabezpieczają ją przed wilgocią i chłonięciem wody.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również stojaki pod maty łucznicze oraz pokrowce na maty. Stojaki wykonane są zgodnie ze wszystkimi założeniami wymiarowymi – wysokość, kąt pochylenia, itp. Pokrowce pozwolą na ochronę mat i zabezpieczenie podczas transportu, oraz magazynowania po sezonie łuczniczym.

Więcej na stronie www.hma.com.pl


Zapraszamy do współpracy
Mariusz Anniuk

 

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00