mariusz anniuk 2017

MARIUSZ ANNIUK - Prezes i założyciel UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO AMEOLI.
Ur. 12 września 1972 w Świebodzicach.
W  2009 roku zadebiutował jako pierwszy Polak na rynkach światowych z innowacyjnym produktem dla sportów łuczniczych – matą piankową. W tej chwili maty łucznicze pod marką HMA sprzedawane są nie tylko w Polsce i krajach unijnych, udało jej się dotrzeć m.in. na rynki Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii oraz Stanów Zjednoczonych.
Dzięki temu produktowi Pan Mariusz Anniuk została nominowana w XI edycji konkursu "Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza" w kategorii Przedsiębiorstwo – Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes.
Równolegle z karierą zawodową prowadzi działalność sportową, założył Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI, stanowi on szczególną formę działalności sportowej, prowadzonej z myślą o dzieciach i młodzieży aktywnie uprawiających różne dziedziny sportu. Klub prowadzi szeroką działalność w sferze oświaty i wychowania oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród członków Klubu oraz w lokalnej społeczności.

tadeusz zuberek 2017

TADEUSZ ŻUBEREK -  WICEPREZES UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO AMEOLI
Ur. 10 maja 1982 w Świdnicy. Mieszkaniec Komorowa (Gmina Świdnica)
Od najmłodszych lat związany ze środowiskiem sportowym.
Od 1999 roku do chwili obecnej prezes Ludowego Klubu Sportowego „Błękitni” Komorów. W roku 2006 wybrany Radnym Rady Gminy Świdnica i pełni tę funkcję trzecią kadencję. Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów oraz członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Radzie Gminy Świdnica. Od 2015 roku członek Stowarzyszenia Przyjaciół Komorowa „Dwa Dęby”. W roku 2016 wybrany jako wiceprezes uczniowskiego klubu sportowego AMEOLI.

dariusz skalny 2017
DARIUSZ SKLANY - wiceprezes uczniowskiego klubu sportowego AMEOLI, Ur. 1 czerwca 1969
Radny miasta Świebodzice poprzedniej oraz obecnej kadencji, Animator imprez sportowych, organizator balów charytatywnych, od 2003 roku czynnie pracuje na rzecz dzieci i młodzieży. Wiceprezes oraz założyciel Klubu Kibica KS REKIN.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00