mariusz anniuk 2017

MARIUSZ ANNIUK - Prezes i założyciel UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO AMEOLI.
Ur. 12 września 1972 w Świebodzicach.
W  2009 roku zadebiutował jako pierwszy Polak na rynkach światowych z innowacyjnym produktem dla sportów łuczniczych – matą piankową. W tej chwili maty łucznicze pod marką HMA sprzedawane są nie tylko w Polsce i krajach unijnych, udało jej się dotrzeć m.in. na rynki Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii oraz Stanów Zjednoczonych.
Dzięki temu produktowi Pan Mariusz Anniuk została nominowana w XI edycji konkursu "Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza" w kategorii Przedsiębiorstwo – Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes.
Równolegle z karierą zawodową prowadzi działalność sportową, założył Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI, stanowi on szczególną formę działalności sportowej, prowadzonej z myślą o dzieciach i młodzieży aktywnie uprawiających różne dziedziny sportu. Klub prowadzi szeroką działalność w sferze oświaty i wychowania oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród członków Klubu oraz w lokalnej społeczności.

tadeusz zuberek 2017

TADEUSZ ŻUBEREK -  WICEPREZES UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO AMEOLI
Ur. 10 maja 1982 w Świdnicy. Mieszkaniec Komorowa (Gmina Świdnica)
Od najmłodszych lat związany ze środowiskiem sportowym.
Od 1999 roku do chwili obecnej prezes Ludowego Klubu Sportowego „Błękitni” Komorów. W roku 2006 wybrany Radnym Rady Gminy Świdnica i pełni tę funkcję trzecią kadencję. Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów oraz członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Radzie Gminy Świdnica. Od 2015 roku członek Stowarzyszenia Przyjaciół Komorowa „Dwa Dęby”. W roku 2016 wybrany jako wiceprezes uczniowskiego klubu sportowego AMEOLI.

dariusz skalny 2017
DARIUSZ SKLANY - wiceprezes uczniowskiego klubu sportowego AMEOLI, Ur. 1 czerwca 1969
Radny miasta Świebodzice poprzedniej oraz obecnej kadencji, Animator imprez sportowych, organizator balów charytatywnych, od 2003 roku czynnie pracuje na rzecz dzieci i młodzieży. Wiceprezes oraz założyciel Klubu Kibica KS REKIN.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

HMDSL 2017

HMDSL 2016

MTŁ 2016

HMDSL 2015

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 03.04.2017 r. przenosimy treningi łucznicze na tory otwarte do Komorowa.

Poniedziałek

17:00 - 18:30

Środa

17:00 - 18:30