Niebawem będziecie mieli okazję, by dobrze zjeść w towarzystwie swoich znajomych podczas mistrzostw rozrywanych w naszej Hali Sportowej, wspólny obiad sprzyja integracji, stwarzając mnóstwo przestrzeni na porozumienie.

stolowka01

Nasza stołówka znajduje się przy samej Hali, nie musisz wychodzić na zewnątrz, przejdziesz do niej łącznikiem który doprowadzi cię do czystej i zadbanej jadalni na 100 osób.

stolowka02

Wybraliśmy klasyczne polskie menu, zależy nam na tym, aby na stole znalazły się jak najbardziej tradycyjne i bezpieczne dania, obiad składa się z dwóch dań plus kompot.

stolowka03

Zgłaszać się można całymi klubami, lub indywidualnie, samo zgłoszenie jest banalnie proste – wystarczy tylko wyrazić chęć skorzystania z naszej stołówki, podać ilość osób i wykonać przelew na konto klubu. Koszt obiadu tylko 15,00 zł/szt.

stolowka04

 

 

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00