Trenerzy

pawel kuklinski  

 Paweł Kukliński – Trener łucznictwa III klasy, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu , nauczyciel wychowania fizycznego, były zawodnik i instruktor Świdnickiego Klubu "Taekwondo Gryf Świdnica" (stopień mistrzowski I dan w Taekwondo). Instruktor sportów siłowych i kulturystyki, masażysta.

 

Podzielam pogląd jak wyraża w swoich artykułach trener Kadry Narodowej Łuczników Niepełnosprawnych PZŁucz. Pan Ryszard Bukański że trening sportowy to wieloletni proces pedagogiczny, w ramach którego zawodnik uczy się techniki, taktyki swojej dyscypliny i doskonali je. Trening kształtuje sprawność fizyczną, a także cechy psychiczne i osobowość zawodnika. Trening uczy samodzielności i pomaga w nabywaniu wiedzy na temat prowadzonej przez siebie działalności sportowej.

Trener sportowy jest tylko mentorem i nauczycielem wskazującym drogę do osiągnięcia maksymalnego sukcesu, jaki może osiągnąć dany zawodnik. Szczególnie ważne w sporcie indywidualnym, a takim jest łucznictwo, jest wiedza teoretyczna o samym sobie i swoich możliwościach.

View the embedded image gallery online at:
http://centrum.hma.com.pl/klub/trenerzy.html#sigFreeId005b8a6da3

W Uczniowskim Klubie Sportowym AMEOLI chcę się podjąć opracowywania wieloletnich i krótkotrwałych planów szkoleniowych dla całego zespołu i konkretnych zawodników oraz zabieganie o ich pełną realizację, prowadzenie wykładów, szkoleń i seminariów w temacie sportów łuczniczych.

Doskonalenie cech osobowych w celu uzyskania mistrzostwa sportowego, cechy indywidualne kandydata na przyszłego mistrza nakazują traktować każdego z osobna, wydobyć z takiego sportowca,  wszystko to, co w nich najlepsze.

Kreślenie i realizowanie metodyki treningu, dostosowanej do zadań i możliwości zawodników, oprócz pracy, talentu trzeba także ocenić, zindywidualizować i wyeksponować charakter danej osoby. Ponieważ zdobycie tytułu mistrza świata to zgranie ze sobą bardzo wielu składowych w jednym czasie...

View the embedded image gallery online at:
http://centrum.hma.com.pl/klub/trenerzy.html#sigFreeIdf1a3f38545

     

 

Józef Baściuk - trener łucznictwa I klasy OSŁ Strzelec w Legnicy, wieloletni trener Kadry Narodowej oraz Kadry Olimpijskiej, współorganizator najważniejszych międzynarodowych imprez łuczniczych w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

Inauguracja

MTŁ 2016

HMDSL 2017

HMDSL 2016

HMDSL 2015

Centrum.HMA.com.pl

Centrum Łucznicze HMA

ulotka-centrum-320
Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner