"Każdy krok zbliża Cię do celu"

trenerzy2017

PAWEŁ KUKLIŃSKI - Trener łucznictwa III klasy, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu , nauczyciel wychowania fizycznego, były zawodnik i instruktor Świdnickiego Klubu "Taekwondo Gryf Świdnica". Instruktor sportów siłowych i kulturystyki, masażysta.
Trener sportowy jest tylko mentorem i nauczycielem wskazującym drogę do osiągnięcia maksymalnego sukcesu, jaki może osiągnąć dany zawodnik. Szczególnie ważne w sporcie indywidualnym, a takim jest łucznictwo, jest wiedza teoretyczna o samym sobie i swoich możliwościach
Doskonalenie cech osobowych w celu uzyskania mistrzostwa sportowego, cechy indywidualne kandydata na przyszłego mistrza nakazują traktować każdego z osobna, wydobyć z takiego sportowca,  wszystko to, co w nich najlepsze.
Kreślenie i realizowanie metodyki treningu, dostosowanej do zadań i możliwości zawodników, oprócz pracy, talentu trzeba także ocenić, zindywidualizować i wyeksponować charakter danej osoby. Ponieważ zdobycie tytułu mistrza świata to zgranie ze sobą bardzo wielu składowych w jednym czasie...

ROMAN STOSIK - Były zawodnik wałbrzyskiego klubu karate Shotokan, stopień 1 kyu, wspinacz górski - taternik. Absolwent pedagogiki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu

MATEUSZ GLIŃSKI

View the embedded image gallery online at:
http://centrum.hma.com.pl/klub/trenerzy.html#sigFreeId0003b802b1

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

HMDSL 2017

HMDSL 2016

MTŁ 2016

HMDSL 2015

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 03.04.2017 r. przenosimy treningi łucznicze na tory otwarte do Komorowa.

Poniedziałek

17:00 - 18:30

Środa

17:00 - 18:30