"Każdy krok zbliża Cię do celu"

trenerzy2017

PAWEŁ KUKLIŃSKI - Trener łucznictwa III klasy, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu , nauczyciel wychowania fizycznego, były zawodnik i instruktor Świdnickiego Klubu "Taekwondo Gryf Świdnica". Instruktor sportów siłowych i kulturystyki, masażysta.
Trener sportowy jest tylko mentorem i nauczycielem wskazującym drogę do osiągnięcia maksymalnego sukcesu, jaki może osiągnąć dany zawodnik. Szczególnie ważne w sporcie indywidualnym, a takim jest łucznictwo, jest wiedza teoretyczna o samym sobie i swoich możliwościach
Doskonalenie cech osobowych w celu uzyskania mistrzostwa sportowego, cechy indywidualne kandydata na przyszłego mistrza nakazują traktować każdego z osobna, wydobyć z takiego sportowca,  wszystko to, co w nich najlepsze.
Kreślenie i realizowanie metodyki treningu, dostosowanej do zadań i możliwości zawodników, oprócz pracy, talentu trzeba także ocenić, zindywidualizować i wyeksponować charakter danej osoby. Ponieważ zdobycie tytułu mistrza świata to zgranie ze sobą bardzo wielu składowych w jednym czasie...

ROMAN STOSIK - Były zawodnik wałbrzyskiego klubu karate Shotokan, stopień 1 kyu, wspinacz górski - taternik. Absolwent pedagogiki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu

MATEUSZ GLIŃSKI

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00