Sezon wiosenno - letni

W okresie wiosenno-letnim treningi odbywają się na świeżym powietrzu na naszych torach łuczniczych. Z łukiem spędzamy 2 do 4 dni w tygodniu – dwa razy w tygodniu na treningach, w weekendy na zawodach. Czas spędzony na treningu to nie tylko praca, ale też przyjemność przebywania z przyjaciółmi. W trakcie treningu oprócz sztuki strzelania, zawodnicy uczą się także prawidłowej rozgrzewki i strechingu po strzelaniu, dowiadują sie z jakich elementów zbudowany jest łuk, jak dbać o strzały i resztę ekwipunku.

Sezon jesienno - zimowy

Okres jesienno-zimowy rozwija nasze zamiłowanie do łucznictwa. Treningi odbywają się na hali sportowo-widowiskowej OSiR w Świebodzicach. Jest okres budowania siły i wytrzymałości sportowej. Dlatego zachęcamy do korzystania z całej bazy OSiR w Świebodzicach, a w szczególności z siłowni, basenu oraz sauny. Sezon zimowy przede wszystkim jest okresem przygotowawczym do sezonu letniego poprzez poprawę techniki. Zawody na hali są więc traktowane jako sprawdzian przed kolejnym sezonem na torach otwartych.
Zarówno w okresie letnim jak i zimowym, organizowane są w ramach szkolenia obozy łucznicze, w trakcie których zawodnicy pod okiem trenerów mają okazję zarówno poprawić technikę i zwiększyć objętość treningową jak i popracować nad kondycją ogólną.

 

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00