Klub Sportowy AMEOLI został utworzony w listopadzie 2014 roku.

Chcemy żeby stanowił on szczególną formę działalności sportowej, prowadzonej z myślą o dzieciach i młodzieży aktywnie uprawiających różne dziedziny sportu. Nasz Klub ma prowadzić szeroką działalność w sferze oświaty i wychowania oraz upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród członków Klubu oraz w lokalnej społeczności.

o klubie-01

Założyciele Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI:

o klubie-02

Mariusz Anniuk -  główny sponsor, przedsiębiorca ze Świebodzic który wszedł do grona zaledwie kilku producentów innowacyjnych mat łuczniczych na świecie. Dziś pod marką HMA sprzedaje je nie tylko w Polsce i krajach unijnych. Udało jej się dotrzeć m.in. na rynki Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Australii oraz Izraela. Poza tym AMEOLI produkuje opakowania np. dla firm elektronicznych, motoryzacyjnych czy meblarskich.

Dariusz Skalny – radny miasta Świebodzice poprzedniej oraz obecnej kadencji, Animator imprez sportowych, organizator balów charytatywnych, od 2003 roku czynnie pracuje na rzecz dzieci i młodzieży. Wiceprezes oraz założyciel Klubu Kibica KS REKIN.

Naszym celem jest:

• działalność związana z promocją sportu wyczynowego i rekreacyjnego wśród dzieci, młodzieży, osób dorosłych, oraz wychowanie dzieci i młodzieży przez sport.
  • systematyczne uczestnictwo w treningach, konsultacjach, zgrupowaniach oraz zawodach
  • podejmowanie działań na rzecz promocji łucznictwa dla ogółu społeczeństwa, mających na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
  • zapewnienie wszechstronnego przygotowania fizycznego
  • angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych.
  • ciągłe doskonalenie poziomu wytrenowania bazując na wysokim ogólnym i ukierunkowanym przygotowaniu fizycznym
  • organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.
  • organizację systematycznej pracy wychowawczej z uwzględnieniem zasad moralnych, wpajanie nawyków przestrzegania etyki sportowej i etyki dyscypliny
  • wzmacnianie zdrowia, przestrzeganie higieny osobistej, higieny treningu, a także dokładnej organizacji kontroli medycznej
  • organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych.
  • organizowanie uczniom wszystkich klas różnorodnych form współzawodnictwa sportowego.
  • kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych Klubu.
  • promowanie miasta Świebodzice.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

luksport-partner

HMDSL 2017

HMDSL 2016

MTŁ 2016

HMDSL 2015

Treningi

Informuję, że od dnia 03.04.2017 r. przenosimy treningi łucznicze na tory otwarte do Komorowa.