IMG 20180429 134843Pierwsza Runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow pod Honorowym patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza zakończona. Na Świebodzickim stadionie Victoria przy ulicy sportowej w dniach 28-29 Kwiecień 2018 roku do rywalizacji stanęło ponad siedemdziesięciu zawodników z całej Polski. Nie zabrakło wartościowych wyników! Portal gazety Świebodzickiej objął patronatem medialnym to wydarzenie.

W rywalizacji Barebow, spore wrażenie zrobił występ reprezentanta Klubu Bobry Jelenia Góra Andrzeja Trzebińskiego który na dystansie 50 i 30 metrów nie dał żadnych szans swoim konkurentom, regularnie trafiając dziesiątki i dziewiątki. Natomiast gospodarze turnieju mogą pochwalić się w tej kategorii w śród kobiet drugim i trzecim miejscem wywalczonym przez reprezentantki UKS AMEOLI Jolanty Gołębiewskiej oraz Żanny Stankowskiej.
W niedzielę walkę kontynuowali zawodnicy Łuków Bloczkowych a wśród nich reprezentant UKS AMEOLI Świebodzice Gabriel Kozłowski, który okazał się najlepszym zawodnikiem reprezentującym ten klub. Podczas rywalizacji uległ w samej końcówce zawodów wychowankowi OSŁ Strzelec Terlega Tomasz trzema punktami i tym samym zakończył zawody na drugim miejscu… Gratulujemy Gabriel!!!

Na cieszących się sporą popularnością zawodach, pogoda była wymarzona, a zawodnikom dopisywały humory, wszystko było idealnie zaplanowane, oficjalnego otwarcia dokonał Vice Burmistrz Krystian Wołoszyn wraz z trenerem łucznictwa kadry olimpijskiej Józefem Baściukiem oraz Prezesem Klubu łuczniczego UKS AMEOLI Mariuszem Anniukiem. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali pakiety startowe (w postaci, soków, napojów, batonów, gadżetów sportowych) przygotowane przez Oliwię Anniuk z marketingu sportowego klubu UKS AMEOLI.

Obiekt Sportowy był idealnie przystosowany do zawodów, szatnie, toalety, strefa socjalna na wysokim poziomie, balkon budynku był wykorzystany na strefę VIP (można było tam otrzymać słodkie wypieki, kawę i herbatę, a także napoje w postaci soków i wody mineralnej) z tarasu rozprzestrzeniał się piękny widok na tory łucznicze które były usytułowane na boisku ze sztuczna nawierzchnią, same boisko jest położone na tle parku leśnego, a wał powstały podczas budowy obiektu służył jako naturalny strzałochwyt. 

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział, kibicowanie i wspieranie zawodników z naszej sekcji! Zawodnikom UKS AMEOLI dziękujemy za wspaniałe emocje sportowe!
Dziękujemy wszystkim SPONSOROM za pomoc w organizacji Pierwszej Rudy Pucharu polski w Bloczkach i Barebowach. To dzięki Waszemu wsparciu zawody w Świebodzicach osiągają najwyższy poziom i rangę.
Podziękowania składamy również na ręce Sędziów i Trenerów.
Dziękujemy szeroko rozumianemu „zapleczu technicznemu” i RODZICOM. To było wielkie łucznicze święto!

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00