glowneW dniu 27 sierpnia 2018 w Legnicy rozpoczęły się XXV Mistrzostwa Europy. W poniedziałek Legnickimi ulicami przeszedł marsz wszystkich reprezentacji. Podczas barwnego przemarszu zawodnikom towarzyszyła maskotka Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI – Ameliusz, który jak zawsze dostarczał rozrywki zawodnikom i przybyłym mieszkańcom.

W tegorocznych mistrzostwach udział bierze 332 zawodników i zawodniczek z 43 państw. Będą walczyć o tytuł mistrza w kategoriach łuku klasycznego i bloczkowego. Zawody odbywają się na opatentowanych matach marki HMArchery, które są produkowane w firmie F.P.H.U. AMEOLI Mariusz Anniuk w Świebodzicach.

We wtorek rozpoczęły się kwalifikacje i eliminacje, które wyłonią sobotnich finalistów. Na finale 1 września będzie można znowu spotkać Ameliusza, który będzie przy wręczaniu medali, a także podczas kibicowania zawodnikom.

Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Do zobaczenia!

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow lato 240

Informuję, że od dnia 01.04.2019r. przenosimy treningi łucznicze do Komorowa

Poniedziałek

17:00 - 18:30

Środa

17:00 - 18:30