IMG 20181208 121921W ostatnią Sobotę 8 Grudnia 2018roku, odbył się w Świebodzicach Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Łucznictwie. Przyjechało do Świebodzic 185 zawodników.

Tak jak w zeszłym roku uruchomiony został międzynarodowy serwis łuczniczy, system ianseo.net. Turniej organizowany przez UKS AMEOLI był prezentowany na CAŁY ŚWIAT drogą internetową. Zapraszamy do zaglądania w serwisie, na którym publikowane są wyniki z tego wydarzenia. www.ianseo.net.

Podobnie przebieg zawodów udokumentowany został, przez system kamer które na żywo transmitowały w kanale YOUTUBE turniej łuczniczy, zapraszamy do oglądania.Jak co roku odwiedził klub AMEOLI i turniej łuczniczy Święty Mikołaj. Obdarował wszystkie dzieci uczestniczące w turnieju prezentami.

Zawodnicy walczyli w kategoriach Pierwszy krok, dzieci młodsze w kategorii Apacz, dzieci starsze w kategorii Orlik, młodzik i młodzik młodszy. Kategoria open plus łuki bloczkowe, oraz barebow. Sportowa rywalizacja była naprawdę zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie. Nasz trener Mateusz Gliński zagrzewał do walki oraz motywował naszych zawodników. BARDZO ZA TO DZIĘKUJEMY!!! Trzeba pochwalić również naszych zawodników zarówno za ich wolę walki, jak i za wzorowe zachowanie.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i Rodzicom a w szczególności za wspólną zabawę sportową i doping. Mamy nadzieję że uczestnicy imprezy sportowej znaleźli satysfakcję w zawodach łuczniczych. Bez was nie udało by się nam przeprowadzić tej imprezy, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Dziękujemy

Oliwia Anniuk

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00