LW1 4221Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim artystą Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej GRANDIOSO, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację koncertu, który odbył się w sobotę 8 grudnia br. w Hali widowiskowo sportowej w Świebodzicach.

To dzięki waszej pasji i entuzjazmowi mogliśmy przeżywać wspaniały wieczór z muzyką, ponieważ „ Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka.” Dawid Crossby

Przede wszystkim dziękujemy Wspaniałemu Prezesowi Zarządu i Dyrygentowi Orkiestry, Panu Dariuszowi Krajewskiemu, który sprawował opiekę artystyczną nad całością przedsięwzięcia.
Serdecznie dziękujemy Kierownikowi Organizacyjnemu Orkiestry i prowadzącej koncert Pani Agnieszce Szarpak.

Dziękujemy wspaniałemu zespołowi, werblistką, solistą w tym Annie Umięckiej za wyśpiewanie utworu kolorowy wiatr, oraz tańczącej grupie dziewczyn na scenie.
Niezwykłych wzruszeń dostarczyło nam premierowe wykonanie utworu Rockflame autorstwa Świebodziczanina Łukasza Cieloszyka, w opracowaniu na orkiestrę przez Dariusza Krajewskiego. Brawurowo wykonany przez fenomenalnych muzyków, przepiękna interpretacja oraz zaangażowanie sprawiło nam ogromną radość.
Cieszymy się że was poznaliśmy i jeszcze raz dziękujemy za możliwość przeżycia muzycznej przygody.

Mariusz Anniuk
Prezes Klubu Łuczniczego AMEOLI

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00