IMG 20190210 145149W miniony weekend 9-10 lutego odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska OPEN. Zawody rozgrywały się na hali widowiskowo sportowej w Świebodzicach. Zawodników, którzy brali udział w turnieju było ponad 100, z Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI wzięli udział: Kozłowski Gabriel, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii łuk bloczkowy zespoły. Brawo Gabriel! W kategorii łuk goły kobiety na podium stanęły dwie zawodniczki UKS AMEOLI Jolanta Gołębieska na miejscu 2 i Żanna Stańkowska na miejscu 3!! W kategorii łuk klasyczny wystartowali Adam Leśniowski i Aleksander Byliński dla którego były to pierwsze zawody łucznicze. W kategorii łuk goły współuczestniczyli Leszek Ranowicz i Mateusz Faściszewski. Gratulujmy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w turnieju.

 

Podczas uroczystego zakończenia Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska medale i dyplomy wręczali zastępca Burmistrza Pan Mariusz Szafraniec i Prezes UKS AMEOLI Pan Mariusz Anniuk. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w organizacji mistrzostw.

W systemie ianseo.net (międzynarodowy serwis łuczniczy) turniej łuczniczy organizowany przez UKS AMEOLI był prezentowany na CAŁY ŚWIAT drogą internetową. Zapraszamy do zaglądania w serwisie ianseo.net, na którym publikowane są wyniki z tego wydarzenia. www.ianseo.net

Przebieg zawodów udokumentowany został, przez system kamer które na żywo transmitowały w kanale YOUTUBE turniej łuczniczy, zapraszamy do oglądania.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00