W dniu 31 października na dniach sportu organizowanych w gimnazjum nr 2 w Świebodzicach odbył się pokaz Łucznictwa, którego celem było zapoznanie uczniów ze sprzętem łuczniczym oraz pracą sekcji łuczniczej, która rusza już od listopada w Hali Sportowo Widowiskowej w Świebodzicach.


Pokaz prowadził Pan Józef Baściuk trener łucznictwa (trener kadry Olimpijskiej) z zawodniczkami legnickiego klubo łuczniczego „OSŁ Strzelec” Kasią Szałańską (Mistrzyni Polski) oraz Pauliną Maga (jedna z najlepszych juniorek w Polsce).

Zawodniczki miały bardzo dużą widownię podczas pokazu strzelania do mat wzbudzając aplauz widzów, największą radość sprawiły widowni jednak podczas strzelania do przymocowanych balonów do tarczy, oraz zawieszonych jabłek.

Dziękujemy klubowi "OSŁ Strzelec" za interesującą prezentację, mamy też nadzieję, że nasi uczniowie zainteresują się łucznictwem.

 

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00