W sobotę 7 Marca 2015 roku członkowie UKS AMEOLI rozpoczęli zmagania strzeleckie na pierwszym klubowym turnieju łuczniczym.
Pomysłodawcą dodatkowego treningu w formie zawodów klubowych był nasz trener Paweł Kukliński.
Zawodnicy zostali podzieli na 3 grupy wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli.


W pierwszej części turnieju wystąpiły dzieci, które strzelały z 5 i 10 m. Dla niektórych były to pierwsze w życiu zawody w których uczestniczyli. Mimo niewielkiego doświadczenia (treningi odbywają się od stycznia 2015), dzieci poradziły są bardzo dobrze. Ostatnia konkurencja, czyli strzał z 10m do balona, wzbudziła szczególne zainteresowanie publiczności i wszystkich uczestników turnieju. Zadanie było dużym wyzwaniem, ponieważ wymagało nie tylko celności, ale także siły, by strzała przebiła balon.

Młodzież i dorośli mieli okazję strzelać z większych odległości. Po oddaniu kilkudziesięciu strzał zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy wykazali się nie tylko celnością, ale także wytrzymałością, bo zmęczenie dawało o sobie znać.

Dla naszych zawodników został przygotowany specjalny kącik z zimnymi napojami, gorącą kawą i herbatą oraz ciastami, które cieszyły się dużym wzięciem nie tylko wśród najmłodszych zawodników. Szczególne podziękowania kierujemy do Edyty Skalnej i Joanny Anniuk, które dzięki swojemu entuzjazmowi, energii i sile do współorganizowania tego typu imprez przygotowały całe stoisko cateringowe na którym królowały ich wspaniałe wyroby.

Ceremonię wręczania nagród prowadził Prezes klubu Dariusz Skalny. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz medale.

 

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00