W Zamku Książ w dniach 10-12.04.2015 odbyła się 3-dniowa konferencja szkoleniowa trenerów, sędziów i zawodników w konkurencji łucznictwa polowego, którzy przyjechali z całej Polski a także z Ukrainy i Niemiec.


Pobliski park okazał się dobrą bazą do przeprowadzenia zajęć praktycznych, gdzie prawie 70 uczestników miało okazję przebyć specjalnie przygotowaną trasę, wykorzystującą ukształtowanie terenu i strzelać na przygotowanych stanowiskach. Wśród uczestników krążył Cenneth Ahlund, prowadzący szkolenie przedstawiciel FITA (Międzynarodowa Federacja Łucznicza), który obserwował i przekazywał swoje uwagi bezpośrednio zawodnikom, sędziom, trenerom.

Szkolenie w Książu to nie przypadek. W ostatni weekend czerwca 2015 r. odbędzie się II runda Pucharu Polski w Field WA, którego jesteśmy współorganizatorami wraz z OSŁ STRZELEC Legnica.

Fotorelacja:  www.walbrzych24.com

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00