W ostatnią sobotę kwietnia 2015r. zawodnicy UKS AMEOLI wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Łuczniczym z okazji 774. Rocznicy Bitwy pod Legnicą organizowanym przez OSŁ Strzelec. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i dzielnie reprezentowali nasz klub. Zawodnicy mieli pierwszy raz okazję sprawdzić swoje umiejętności poza halą sportową, ponieważ turniej odbył się na specjalnie przygotowanym boisku. Na szczęście pogoda dopisała.


Cały dzień zmagań zaowocował nie tylko dyplomami, ale przede wszystkim zdobytym nowym doświadczeniem i motywacją do dalszych treningów, które już wkrótce będą odbywać się na świeżym powietrzu.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00