W sobotę 9 maja 2015 odbyła się pierwsza integracyjna wycieczka, którą zorganizowaliśmy wraz z trenerem Pawłem Kuklińskim i Mariuszem Anniuk dla UKS AMEOLI. Na cel zostały wybrane nieprzypadkowo Góry Sokole.
Członkowie Klubu i ich rodziny miały okazję, nie tylko miło spędzić czas na łonie natury, ale także dowiedzieć się o Łucznictwie od mistrzów Polski w tej dziedzinie - Andrzeja Trzebińskiego i jego córki Adrianny Trzebińskiej. Pan Andrzej pokazał również grupie najpiękniejsze miejsca w Górach Sokolich i poprowadził na najwyższe szczyty: Sokolik i Krzyżowa Góra.

Wycieczka zakończyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym "Karpnicka Struga", gdzie na zmęczonych i głodnych łuczników czekały przygotowanie przez Joannę Anniuk pyszne sałatki, grill i ciasta. Dzięki specjalnym torom, które znajdują się na terenie gospodarstwa, grupa miała okazję zobaczyć, jak strzela mistrz z łuku bloczkowego, a także poćwiczyć pod czujnym okiem trenera Pawła Kuklińskiego strzelanie na otwartym terenie.

Wycieczkę należy zaliczyć do jak najbardziej udanych!!

Specjalne podziękowania kierujemy dla Joanny Anniuk, która zorganizowała przepyszne jedzenie oraz dla Andrzeja Trzebińskiego, który nie tylko ugościł Członków Klubu UKS AMEOLI w "Karpnickiej Strudze", ale także był wspaniałym przewodnikiem po Górach Sokolich.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

plan treningow

Informuję, że od dnia 14.10.2019 przenosimy treningi na hale OSIR w Świebodzicach

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00