3ppW weekend 26-27 sierpnia w Jędrzejowie trójka zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI wzięła udział w 3 Rudzie Pucharu Polski. W zawodach wzięło udział ponad 70 osób. Walka było bardzo zacięta. Wyjątkowej rywalizacji towarzyszyli zawsze wierni kibicie, którzy wspierali swoich faworytów. Głównym sędzią był Pan Andrzej Jagła, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem turnieju. Zawody odbyły się na matach łuczniczych marki HMArchery firmy AMEOLI Mariusz Anniuk. Ze Świebodzic do Jędrzejowa pojechali Gabriel Kozłowski, Natalia Dżalik i Jolanta Gołębieska.

 

Zawody ukończyły się w niedziele, a najlepsze 4 miejsce zdobył Gabriel Kozłowski, który posiada wiele sukcesów sportowych. 8 miejsce Jolanta Gołębieska a na 10-Natalia Dżalik.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
 

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 06.11.2017r. przenosimy treningi łucznicze do Świebodzic na hale OSIR

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00