02W sobotę 2 września odbył się Turniej Łuczniczy w Jeleniej Górze dla dzieci i młodzieży, organizowany miedzy innymi przez miejscowy klub MKS BOBRY. W zawodach wzięło udział 8 klubów z Dolnego Śląska, jednym z nich był nasz Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI ze Świebodzic, prowadzony przez trenera łucznictwa Pana Pawła Kuklińskiego. Dzieci pod opieką trenera Pana Mateusza Glińskiego pojechały na zawodowy w składzie; Wiktor Węglarz, Jakub Włodarski, Mateusz Łach, Alicja Ranowicz, Lebioda Zuzanna i Małgorzata Leśniowska.

Celem turnieju było wytypowanie mistrza Dolnego Śląska. Głównym sędzią zawodów był Pan Edward Abucewicz, który posiada licencje I klasy. Rola sędziego sportowego nie należy do najłatwiejszych, ale Pan Edward znakomicie sprawdza się w tej roli. Miłośnicy łucznictwa podziwiali dzieci do końca zawodów, które dzielnie walczyły o miejsce na podium. Pomimo dużej konkurencji w kategorii ORLIK chłopcy brąz zdobył Wiktor Węglarz. 6 miejsce - Mateusz Łach i 7 miejsce – Jakub Włodarski, a w kategorii ORLIK dziewczęta 1 miejsce na podium zdobyła Ranowicz Alicja. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy

01

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
 

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 06.11.2017r. przenosimy treningi łucznicze do Świebodzic na hale OSIR

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00