piknikW sobotę 9 września 2017 roku na stadionie Victoria w Świebodzicach firma PROMONT (zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem przemysłowych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych) zorganizowała piknik rodzinny dla pracowników i ich rodzin, na który zaprosili również Uczniowski Klub Sportowy AMEOLI. W ten miniony weekend klub łuczniczy wystawił wszystkim już dobrze znaną planszę wakacyjną, do której dzieci i dorośli mogli strzelać z łuku. Na spotkaniu firma PROMONT zapewniła także jeszcze wiele innych atrakcji dla dzieci swoich pracowników między innymi dmuchane zjeżdżalnie, balony z helem, bańki mydlane a także mogliśmy tam spotkać klauna który tworzył dla dzieci balonowe zwierzątka. Serdecznie dziękujemy, że również mogliśmy wziąć udział w pikniku.

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 06.11.2017r. przenosimy treningi łucznicze do Świebodzic na hale OSIR

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00