IMG 3063Za nami kolejny Mikołajkowy turniej łuczniczy, jeden z najliczniejszych w naszej historii, ponad 215 osób zgłoszonych do zawodów….
Klub łuczniczy AMEOLI kładzie największy nacisk na profesjonalizm, przede wszystkim zależy nam na tym, aby zawodnicy byli zadowoleni z przebiegu turnieju.

 

Po raz pierwszy w historii naszego miasta dzięki systemowi ianseo.net (międzynarodowy serwis łuczniczy) turniej łuczniczy organizowany przez UKS AMEOLI był prezentowany na CAŁY ŚWIAT drogą internetową. Zapraszamy do zaglądania w serwisie ianseo.net, na którym publikowane są wyniki z tego wydarzenia. www.ianseo.net

Przebieg zawodów udokumentowany został, przez system kamer które na żywo transmitowały w kanale YOUTUBE turniej łuczniczy, zapraszamy do oglądania.

Jak co roku odwiedził klub AMEOLI i turniej łuczniczy Święty Mikołaj, trafił do każdego dziecka z prezentami, w tym roku towarzyszyła mu Świąteczna gra dla dzieci która ćwiczyła umiejętność strzelania z łuku.

Na turnieju łuczniczym klubu AMEOLI bardzo dużym powodzeniem cieszyła się Foto budka, samoobsługowy aparat fotograficzny, który po wykonaniu kompletu zdjęć drukuje je na miejscu. Wszystkim bardzo dziękujemy za przepiękne wpisy w pamiątkowym albumie…

Kluczem do sukcesu turnieju Mikołajkowego w klubie AMEOLI są przede wszystkim zawodnicy oraz wspaniała sportowa atmosfera, którą tworzą, bardzo nas to cieszy, ponieważ chcemy motywować jak największą liczbę osób do rozwijania sportów łuczniczych.

Bez was nie udało by się nam przeprowadzić tych zawodów, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach…

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

MTŁ 2017

HMDSL 2017

HMDSL 2016

MTŁ 2016

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
 

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 06.11.2017r. przenosimy treningi łucznicze do Świebodzic na hale OSIR

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00