IMG 3816Mateusz Faściszewski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego AMEOLI, który w łucznictwie odnalazł pasję i radość. Mateusz od urodzenia choruję na niedoczynność tarczycy i dziecięce czterokończynowe porażenie mózgowe. Od kilku lat choruję także na astmę oskrzelową.

Jako dziecko korzystał z intensywnej rehabilitacji ( fizykoterapii, hipoterapii, masaży i turnusów rehabilitacyjnych). Łucznictwo dla Mateusza jest nie tylko pasją ale także doskonałą formą rehabilitacji. Jest to jeden z niewielu sportów, który umożliwia mu aktywność Od początku przygody z łucznictwem trenerem Mateusza jest Pan Paweł Kukliński, który swoim wsparciem i ciężką pracą pomógł mu osiągnąć doskonałe wyniki w sporcie.
Jesteśmy bardzo dumni z Mateusza, ponieważ na ostatnich Ogólnopolskich Zawodach Łuczniczych zdobył 3 miejsce! Brawo! Do UKS AMEOLI Mateusz należy już 2 lata, najpierw miał indywidulane treningi z trenerem Pawłem Kuklińskim, a od 2017 roku uczestniczy w zajęciach grupowych. Wyniki Mateusza w sporcie są ogromnym wyróżnieniem dla klubu.

IMG 3816

Łucznictwo nie jest sportem dla wybranych, z łuku każdy może strzelać. Uprawianie łucznictwa uczy opanowania, ćwiczy koncentracje i wzmacnia wolę walki, a także stwarza możliwość uczestnictwa w imprezach i zawodach sportowych.

IMG 3611

Centrum Łucznicze HMA

logo uks ameoli 360

Zapraszamy do nowootwartego Centrum Łuczniczego HMA mieszczącego się w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6.
Chcemy, żeby nasz Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp.
Dysponujemy obiektem treningowym wyposażonym w profesjonalne maty łucznicze oraz posiadającym nowoczesne zaplecze jak szatnie, prysznice.
Posiadamy sprzęt łuczniczy dostosowany do każdych umiejętności i wieku.
Zapraszamy każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił na torach łuczniczych z łukiem w ręku.
Zapewniamy znakomitą atmosferę!!!

ZAPRASZAMY

Centrum.HMA.com.pl

Inauguracja

Partner Centrum HMA

Polecamy

luksport-partner

PP 2018

HMDSL 2018

MTŁ 2017

HMDSL 2017

Partenrzy

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Instagram

Treningi

Informuję, że od dnia 06.11.2017r. przenosimy treningi łucznicze do Świebodzic na hale OSIR

Poniedziałek

17:30 - 19:00

Środa

17:30 - 19:00